Košarkaši Zaboka u 14. kolu Premijer lige  sinoć su na svojem terenu izgubili od Šibenke 74 : 81. Gosti su im tako gotovo istovjetnim rezultatom uzvratili za domaći poraz u prvom dijelu prvenstva kada je Zabok u Šibeniku pobijedio sa 81 : 75. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Zaboka 40 : 32, no u zadnje dvije četvrtine gosti su preokrenuli rezultat i stigli do vrijedne pobjede. Najviše koševa za Zabok, 21, je postigao Jure Gunjina. U ostalim susretima ovoga kola: Split – Furnir 89 : 69, Gorica – Cibona 70 : 76,  Cedevita – Zadar 67 : 73, Škrljevo – Osijek 82 : 93 i Sonik Puntamika – Alkar 93 : 84. Na nepotpunoj ljestvici vodi Split sa 25 bodova, ispred Cibone i Zadra koji imaju po 24. Zabok je trenutno zadnji, dvanaesti,  s 15 bodova, ali i tri utakmice manje. U idućem kolu Zabok gostuje kod Alkara.