U 3. Nogometnoj ligi Centar igralo se 29. kolo. Tondach je u Bedekovčini ugostio Bistru i izgubio 3:2. Bila je to utakmica ekipa sa začelja koji love pozicije koje im mogu značiti spas i ostanak u ligi. Ne čudi što je utakmica bila tvrda i nervozna, a za što je dobrim djelom zaslužan bio i sudac Kožarec. Bistra je povela u 7. minuti preko Nvachukwua. Izjednačio je Frtalj u 35. minuti. Preokret Tondachu donosi Bosec sjajnim golom u 53. minuti. Bistra se vraća u 69. minuti iz dvojbenog jedanaesterca koji je do kraja zapalio vatru nezadovoljstva i među igračima i među publikom. U 78. minuti Jurina je isključen zbog drugog žutog kartona. Bistra igrača više koristi u 86. minuti i do pobjede dolazi autogolom Frančine. Dugo se nakon utakmice strasti nisu mogle smiriti. Krapinski Zagorec gostovao je kod Lučkog gdje je poražen 4:2. Golove za Zagorec postigli su Ružak i Harrison. Gaj je u Maču ugostio Maksimir i odigrao 3:3, a zanimljivo je da je svih šest golova palo u prvom poluvremenu. Bod Gaju donijeli su golovima Šaban, Nikolić i Haramustek. Još su igrali Vrapče-Dinamo Odranski Obrež 3:1, Kurilovec-Segesta 2:4, Ponikve-Zelina 1:0, Mladost Petrinja-Lukavec 2:2, Trešnjevka-Samobor 1:0 i HAŠK-Sava Strmec 2:0. Na ljestvici vodi Segesta sa 69 bodova. Gaj je treći s 53 i utakmicom manje, Zagorec deveti s 41 i također s utakmicom manje, Bistra 15. s 31 i Tondach pretposljednji 17. s 22 boda. U sljedećem kolu igra se zagorski derbi u kojem će Zagorec u Krapini ugostiti Gaj. Tondach gostuje kod Samobora, a Bistra je domaćin Mladosti iz Petrinje.

U 4. Nogometnoj ligi Središte, skupina A na rasporedu je bilo 25. kolo. U derbiju kola, Mladost iz Zaboka gostovala je kod Španskog gdje je poražena 2:1. Lojber je doveo domaće u vodstvo u 23. minuti. Izjednačio je Krajačić u 70., da bi Althaller iz jedanaesterca u 78. minuti donio pobjedu Španskom. U zagorskom derbiju začelja sastali su se u Humu na Sutli, pretposljednja Straža i posljednja Ivančica i odigrali 2:2. Povela je Straža u 8. minuti golom Rafaja, a izjednačio je Bukvašević u 55. Prednost Ivančici donosi Hajdek u 70. minuti. Novo izjednačenje i konačni rezultat postavio je Levak u drugoj minuti sudačke nadoknade. Golubovec je igrao kod Devetke gdje je poražen 3:0. Rudar je u Dubravi Zabočkoj ugostio Brezovicu i pobijedio 2:1 golovima Tompića i Čopeca. U ostalim susretima Prečko-Sesvetski Kraljevec 0:0, Zagreb-Blato 0:1, Polet Sveta Klara-Odra 2:1 i Ravnice-Ilovac 4:0. Mladost i Ravnice su izjednačeni s 58 bodova na čelu ljestvice. Golubovec je četvrti s 46 i utakmicom manje, Rudar deseti s 32, Straža pretposljednja 15. s 15 i Ivančica posljednja 16. s 11 bodova. U sljedećem kolu koje je na rasporedu već u srijedu, igraju se dva zagorska derbija. Golubovec će ugostiti Stražu, a Ivančica Rudar. Mladost će biti domaćin Zagrebu.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, igralo se 13. kolo. U derbiju prvenstva, susretu dvije najbolje ekipe, Pregrada je ugostila Neretvu, a utakmica je završena 0:0. Još su igrale Siget-Sesvetski Kraljevec 2:0 i Vrčevo-Istra 6:2. Slobodna je bila Rijeka. Na ljestvici vodi Pregrada s 25 bodova ispred Neretve koja ima 24. Odlučit će susreti posljednjeg kola u kojem Pregrada gostuje kod četvrte Rijeke, a Neretva dočekuje treći Siget.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 22. kolo. Oštrc-Pregrada 2:1, Stubica-Zagorec Veliko Trgovišće 5:0, Oroslavje-Inkop 3:0, Jedinstvo-Klanjec 1:7 i Mladost Marija Bistrica-Radoboj 1:1. Na ljestvici vodi Klanjec koji je osigurao naslov s 52 boda. Druga je Stubica s 36, treći Oštrc s 35, četvrti Inkop s 33, peta Pregrada s 32, šesto Oroslavje s 28, sedmo Jedinstvo i osma Mladost Marija Bistrica s 25, pretposljednji deveti Radoboj s 22 i posljednji deseti Zagorec Veliko Trgovišće sa 16 bodova. U sljedećem kolu sastaju se Radoboj-Jedinstvo, Zagorec Veliko Trgovišće-Mladost Marija Bistrica, Klanjec-Oroslavje, Inkop-Oštrc i Pregrada-Stubica.

U 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo 20. kolo. Sloga-Toplice 0:0, Vatrogasac-Mladost Belec 3:4, Lobor-Đalski 3:1, Omladinac-Matija Gubec 0:1 i Desinić-Rudar Mihovljan 3:2. Slobodan je bio Milengrad. Na ljestvici vodi Matija Gubec s 43 boda ispred Vatrogasca koji ima 36. Treća je Sloga s 34 boda, četvrta Mladost Belec s 31, peti Rudar Mihovljan s 29, šesti Lobor s 26, sedmi Đalski s 25, osmi Desinić s 21, devete Toplice s 15, pretposljednji deseti Milengrad s 14 i posljednji 11. Omladinac sa šest bodova. U sljedećem kolu sastaju se Rudar Mihovljan-Omladinac, Matija Gubec-Lobor, Đalski-Sloga, Toplice-Vatrogasac i Mladost Belec-Milengrad. Slobodan je Desinić.

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 21. kolo. Mladost Luka-Dinamo Jakovlje 1:1, Croatia Pojatno-Kupinec 2:3, Sveta Jana-Vrh 1:7, Pribić-Pušća 1:0, Savski Marof-Mladost Okić Klinča Sela 1:1, Mladost Kraj Donji-BSK Brdovec 4:2 i Krašić-Zdenčina 2:0. Na ljestvici vodi Mladost Kraj Donji s 56 bodova ispred Pušće koja ima 50. Vrh je treći 49 bodova, Mladost Luka četvrta s 42, Dinamo Jakovlje šesti s 35 i Croatia Pojatno 11. s 12 bodova. U sljedećem kolu u derbiju se sastaju Pušća i Mladost Kraj Donji. Vrh će ugostiti Mladost iz Luke, a Dinamo u Jakovlju Savski Marof. Croatia Pojatno gostuje kod Mladosti Okić Klinča Sela.