U 24. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Središte, Bedekovčina je ugostila Rekreativac od kojeg je poražena 33:32, primivši gol 14 sekundi prije kraja. Nakon uvodnog ispitivanja snaga, gosti su počeli graditi prednost i u 43. minuti imali i sedam golova viška. No u završnici Bedekovčina smanjuje i uspijeva izjednačiti minutu i pol prije kraja. U tom vremenu pala su još tri gola, pa i već spomenuti pobjednički. Bedekovčinu je predvodio povratnik u momčad Dejan Končić s 14 golova. Još su igrali Ivanić Grad-Sloga Sveta Nedelja 39:18, Maksimir Pastela 2-Zagorica 47:27, Polet-Metalac 2 31:36, Pavleki-Moslavac 34:31, Gorica 2-Dinamo Zagreb 29:18 i Sloga Novoselec Križ-Odema 28:34. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s 46 bodova. Bedekovčina je četvrta s 28. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Odeme u Samoboru.

U Međužupanijskoj ligi na rasporedu je bilo 17. kolo. Krapinski Zagorec gostovao je kod Siska 2 gdje je upisao pobjedu 30:28. Utakmica je cijelo vrijeme bila izjednačena i obje su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. U posljednje dvije minute ušlo se s izjednačenim rezultatom, ali onda Zagorec postiže dva gola i uspijeva sačuvati svoju mrežu. Najefikasniji u redovima Zagorca bio je Tin Švaljek s osam golova. Još su igrali Mladost 09-Moslavina 2 28:37 i Novi Zagreb 2-ZG Dubrava 30:27. Na ljestvici vodi Moslavina 2 s 22 boda. Zagorec je peti s 14. U sljedećem ujedno i posljednjem kolu prvenstva, Zagorec će ugostiti Iluziju.