U Slavonskom Brodu održan je Polojski duatlon koji je ujedno bila i utrka Prvenstva Hrvatske. U sprint duatlonu Marija Lukina iz Triatlon kluba Rudolf Perešin Gornja Stubica prvakinja je u ženskoj konkurenciji. Ona je u cilj ušla s više od tri minute prednosti ispred Lore Zuliček iz Triatlon kluba Petar Zrinski. Od ostalih članica kluba, Aleksandra Medaković bila je 13., Suzana Dinjar 15., Jana Hren 18., Nika Kuhta 20. i Kiara Hren 21. U muškoj konkurenciji pobijedio je Matko Sarić iz Triatlon kluba Maksimir. Neven Čorko ostao je za malo bez medalje na četvrtom mjestu. Dražen Dinjar bio je 17., Karlo Dimec 23. i Patrik Dinjar 27. Vrijedi spomenuti i 5. mjesto Patrika Dinjara u konkurenciji do 17 godina. Ekipno je Triatlon klub Rudolf Perešin osvojio treće mjesto i u muškoj i u ženskoj konkurenciji te kod juniorki. Ukupno je nastupila 91 duatlonka i duatlonac. Marija Lukina prvakinja je Hrvatske i u supersprint duatlonu. Jana Hren bila je 11., Aleksandra Medaković 16., Suzana Dinjar 20. i Nika Kuhta 21. Kod muškaraca je pobijedio Marin Stipčević iz Triatlon kluba Petar Zrinski. Neven Čorko bilo je 13., Dražen Dinjar 19. i Karlo Dimec 23. U kadetskoj konkurenciji Helena Dinjar osvojila je drugo mjesto. Ekipno je kod žena Rudolf Perešin bio treći, a kod muških četvrti. Spomenimo i da je u promo utrci do 11 godina, Petar Lešković osvojio drugo mjesto.