U zaostaloj utakmici 13. kola Četvrte nogometne lige-središte, Podskupina A, Klanjec je u zagorskim derbiju kao domaćin savladao Golubovec sa 5 : 2. Klanjec je poveo 2 : 0 golovima Vrabeca i Kolara u 18. i 45. minuti, Golubovec je smanjio  preko Kresonje u 59., no već minutu kasnije na 3 : 1 za Klanjec povisuje Drčić, u 69. minuti svojim  drugim golom na 4 : 1 podebljava Kolar. Golubovec preko Bobeka u 83. minuti smanjuje na 2 : 4, a gol za konačnih 5 : 2 za domaćina postiže Pavlinić dvije minute kasnije. Zaostala utakmica 11. kola između Straže i Tondacha ponovo je odgođena. Prvi puta zbog  Covida-19 kod igrača Straže, a sada zbog pojave  bolesti kod igrača i trenera Tondacha. Odigrat će se prije početka proljetnog dijela prvenstva. Golubovec još ima jednu odgođenu utakmicu protiv Odre, koja će se također igrati na proljeće.