Košarkaši Zaboka u 17. kolu Premijer lige su gostovali u Zadru kod Sonik Puntamike i pobijedili sa 75 : 64. Prva četvrtina pripala je domaćim igračima sa 7 koševa prednosti, no Zabok je već u drugoj četvrtini smanjio na samo poen zaostatka, da bi u nastavku utakmice preuzeo vodstvo koje je održao do kraja. Sonik Puntamika je u nekoliko navrata smanjivala prednost Zabočana, tri i pol minute prije kraja na samo tri poena, no sigurnom igrom Zabok nije dozvolio preokret i postigao važnu pobjedu. Najuspješniji u zabočkoj ekipi je bio kapetan Antonio Črnjević sa 23 koša i 10 skokova. Luka Tomas je postigao 13 koševa uz 6 skokova i 9 asistencija, a Petar Marić je upisao 14 koševa. U ostalim susretima ovoga kola Dubrava Furnir je izgubila od Šibenke sa 98 : 104, Alkar od Gorice 73 : 74, a Split je pobijedio Hermes Analiticu sa 125 : 59. Utakmice Osijeka i Cibone te Škrljeva i Zadra su odgođene zbog korone virusa kod igrača Zadra i Cibone. Na nepotpunoj ljestvici trenutno vodi Gorica sa 27 bodova, slijede Zadar, Split i Sonik Puntamica sa po 26 bodova, a Zabok je sa 24 boda, odnosno omjerom 7 pobjeda – 10 poraza peti. U idućem kolu Zabok je domaćin ekipi Hermes Analitice, zadnjoj na ljestvici.