U Kutini je u subotu održan 25. Croatia open, međunarodno kickboxing natjecanje. Sudjelovalo je 235 natjecatelja iz 47 klubova iz 4 države i 324 borilačka starta. Nastupilo je i desetak zagorskih boraca, najviše u disciplini point fighting. Iz zabočkog kluba Ninja zlatnu medalju je osvojila  Leona Bartolin među juniorkama dio 55 kg, druga mjesta su osvojili Gabrijel Latin u kategoriji starijih kadeta do 47 kg i Andrija Anić u kategoriji starijih kadeta do 69 kg, a treće mjesto Jelena Jurinec u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kg. Iz Kickboxing kluba Krapina zlatnu medalju je osvojila Antonela Cesarec u kategoriji starijih kadetkinja do 55 kg dok je Ines Petanjko u istoj kategoriji bila peta. Iz Zabočkog kluba BTI  prvo mjesto je osvojila Lorena Zeba među starijim kadetkinjama do 60 kg, drugo mjesto Riko Ljubić među dječacima do 25 kg, te treća mjesta Kiara Bratković među mlađim kadetkinjama u kategoriji + 47 i Leonarda Deak među starijim kadetkinjama do 60 kg. Dino Potočki iz kluba Bušido Sveti Križ Začretje je osvojio druga mjesta među juniorima do 63 kg u kick lightu i low kicku.