U 3. Nogometnoj ligi Centar igralo se 27. kolo. Gaj je u Maču ugostio Dinamo iz Odranskog Obreža i odigrao 3:3. Golove za Gaj postigli su Ristovski, Mazalović i Haramustek iz jedanaesterca. Tondach je u Bedekovčini ugostio Zelinu u derbiju začelja i pobijedio 2:0, golovima Jagarčeca i Frančine iz jedanaesterca. Krapinski Zagorec gostovao je kod Ponikvi i odigrao 0:0. Bistra je na gostovanju kod HAŠK-a poražena 2:0. Još su igrali Kurilovec-Maksimir 2:1, Mladost Petrinja-Segesta 1:3, Trešnjevka-Lukavec 1:1 i Sava Strmec-Samobor 1:3. Utakmica Lučko-Vrapče igra se kasnije. Na ljestvici vodi Segesta sa 63 boda. Gaj je treći s 49, Zagorec osmi s 38, Bistra 15. s 27 i Tondach posljednji 18. s 19 bodova. U sljedećem kolu koje se igra već u srijedu, Zagorec će ugostiti Kurilovec, Tondach Lukavec, a Bistra Trešnjevku. Gaj gostuje kod Vrapča.

U 4. Nogometnoj ligi Središte, skupina A na rasporedu je bilo 24. kolo. Golubovec je ugostio Ravnice i odigrao 1:1. Ravnice su povele golom Abramovića u 45. minuti, a izjednačio je Kuharić u 56. Zabočka Mladost je gostovala kod Sesvetskog Kraljevca i upisala pobjedu 2:0, golovima u zadnjim minutama. Pogađali su Gregurić u 88. i Hrastinski u 94. minuti. Straža je na gostovanju kod Brezovice poražena 1:0. Ivančica je Zlatar Bistrici ugostila Devetku i izgubila 3:0. Rudar Dubrava Zabočka gostovao je kod Odre i izgubio 3:2, a zanimljivo je da su svi golovi pali u prvom poluvremenu. Za Rudar su pogađali Batinić i Vincelj. Još su igrali Prečko-Polet Sveta Klara 4:0, Blato-Špansko 0:4 i Ilovac-Zagreb 2:0. Na ljestvici vodi Mladost s 58 bodova. Golubovec je četvrti s 46 i utakmicom manje. Rudar je deseti s 29 bodova, Straža pretposljednja 15. s 14 i Ivančica posljednja 16. s deset bodova. U sljedećem kolu u zagorskom derbiju sastaju se Straža i Ivančica. Rudar će ugostiti Brezovicu. Mladost gostuje kod Španskog, a Golubovec kod Devetke.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, igralo se 12. kolo. Pregrada je gostovala kod Sigeta i izborila važnu pobjedu 1:0. Tri boda Pregračankama je donijela Andreja Šćukance-Hopinski golom u 89. minuti. Još su igrale Rijeka-Vrčevo 8:0 i Sesvetski Kraljevec-Istra 4:0. Slobodna je bila Neretva. Pregrada je preuzela vodstvo na ljestvici s 24 boda ispred Neretve koja ima 23. U sljedećem kolu Pregrada će ugostiti Neretvu u utakmici koja će najvjerojatnije odlučiti o prvom mjestu.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 21. kolo. Klanjec-Mladost Marija Bistrica 5:0, Inkop-Jedinstvo 2:1, Zagorec Veliko Trgovišće-Radoboj 3:3, Pregrada-Oroslavje 0:0 i Stubica-Oštrc 4:1. Na ljestvici vodi Klanjec s 52 boda te je i teoretski osigurao naslov prvaka. Druga Stubica i treći Inkop imaju 33 boda, četvrta Pregrada i peti Oštrc 32, šesto Jedinstvo i sedmo Oroslavje 25, osma Mladost Marija Bistrica 24, pretposljednji deveti Radoboj 21 i posljednji deseti Zagorec Veliko Trgovišće ima 16 bodova. U sljedećem kolu sastaju se Oštrc-Pregrada, Stubica-Zagorec Veliko Trgovišće, Oroslavje-Inkop, Jedinstvo-Klanjec i Mladost Marija Bistrica-Radoboj.

U 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo 19. kolo. Matija Gubec-Desinić 5:0, Đalski-Omladinac 2:1, Toplice-Lobor 1:3, Mladost Belec-Sloga 1:3 i Milengrad-Vatrogasac 2:2. Slobodan je bio Rudar Mihovljan. Na ljestvici vodi Matija Gubec s 40 bodova ispred Vatrogasca koji ima 36. Treća Sloga ima 33 boda, četvrti Rudar Mihovljan 29, peta Mladost Belec 28, šesti Đalski 25, sedmi Lobor 23, osmi Desinić 18, devete Toplice i pretposljednji deseti Milengrad 14 i posljednji Omladinac ima šest bodova. U sljedećem kolu sastaju se Sloga-Toplice, Vatrogasac-Mladost Belec, Lobor-Đalski, Omladinac-Matija Gubec i Desinić-Rudar Mihovljan. Slobodan je Milengrad.

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 20. kolo. U općinskom derbiju, Vrh-Dinamo Jakovlje 3:0, Pušća-Krašić 3:0, Mladost Okić Klinča Sela-Mladost Luka 0:2, Zdenčina-Croatia Pojatno 2:0, Kupinec-Savski Marof 2:2, BSK Brdovec-Pribić 7:0 i Sveta Jana-Mladost Kraj Donji 0:2. Na ljestvici vodi Mladost Kraj Donji s 53 boda ispred Pušće koja ima 50. Vrh je treći s 46 bodova, Mladost Luka četvrta s 41, Dinamo Jakovlje šesti s 34 i Croatia Pojatno 11. s 12. U sljedećem kolu Mladost će u Luki ugostiti Dinamo Jakovlje, a Croatia u Pojatnom Kupinec. Vrh gostuje kod Svete Jane, a Pušća kod Pribića.