U 23. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Središte, Bedekovčina je gostovala kod Dinama u Zagrebu gdje je poražena 36:31. Bedekovčina je dobro otvorila utakmicu, imala i prednost, ali se Dinamo odvojio na kraju poluvremena i na odmor otišao s tri gola prednosti. Od 33. do 38. minute domaći rade seriju od 6:0 i dolaze do nedostižne prednosti koju čuvaju do kraja utakmice. Bedekovčina je ponovno igrala bez najboljeg igrača, Dejana Končića, pa je najefikasniji bio Marko Mohač sa sedam golova, šest je postigao Tihomir Pripeljaš. U ostalim utakmicama Sloga Sveta Nedelja-Gorica 2 19:35, Odema-Maksimir Pastela 2 41:30, Metalac 2-Pavleki 34:36, Moslavac-Ivanić Grad 16:36, Zagorica-Polet 35:35 i Rekreativac-Sloga Novoselec Križ 21:19. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s 44 boda. Bedekovčina je četvrta s 28. U sljedećem kolu Bedekovčina će ugostiti Rekreativac.

U Međužupanijskoj ligi na rasporedu je 16. kolo. Krapinski Zagorec gostovao je kod ZG Dubrave gdje je izgubio 32:29. Domaći su od samog početka uspostavili dominaciju i Zagorcu je bilo teško cijelo vrijeme loviti prednost koju je Dubrava imala te je zasluženo ostvarila pobjedu. Zagorec je s deset golova predvodio Antonio Gradečak. Na ljestvici vodi Moslavina 2 s 20 bodova, a Zagorec je sedmi s 12. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod Siska 2.