Košarkaši Zaboka poraženi su od Cibone 92:75 u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja Favbet Premijer lige. Zabok je dosta loše otvorio utakmicu, ali se brzo uspio stabilizirati i na kraju prve četvrtine Cibona je imala koš prednosti. U drugoj četvrtini uz malo uspona i padova, utakmica je i dalje izjednačena te se na poluvrijeme ide s pola koša prednosti Cibone. Na početku drugog poluvremena Zabok preuzima vodstvo i onda staje. Prednost Cibone raste i u zadnju četvrtinu ulazi s +10. Pad se nastavio i u posljednjoj četvrtini te Cibona upisuje pobjedu. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Nickolas Neal s 22 koša, ali od toga je samo dva postigao u drugom poluvremenu. Druga utakmica igra se u ponedjeljak u Zaboku.