Sedmo kolo u Trećoj nogometnoj ligi – središte donijelo je nove pobjede zagorskih klubova.  Krapinski Zagorec je kao domaćin savladao Trešnjevku sa 3 : 1. Krapinci  su vodili 3 : 0 golovima Smrekara, koji je pogodio u 23. i 28. minuti te Strabića u 65. Gosti su smanjili u sudačkoj nadoknadi. Gaj je sa 1 : 0 slavio na gostovanju kod Ravnica, a jedini gol postigao je Šaban u 20. minuti s 11 metara. Zagorec je i dalje, sa 18 bodova,  vodeći na ljestvici, a Gaj je treći sa 15 bodova i utakmicom  manje. U idućem kolu Gaj je domaćin Maksimiru a Zagorec gostuje kod Vrbovca.

U zagorskom derbiju šestog kola Četvrte nogometne lige – središte, Podskupina A, Stubica je na domaćem terenu  sa 0 : 1 izgubila od zabočke Mladosti, a jedini gol postigao je Borac krajem prvog poluvremena.  Golubovec je sa 0 : 3 poražen na gostovanju kod Zagreba, Tondach je na svojem terenu sa 4 : 0 savladao Dugu Resu,  Straža je  kao domaćin odigrala 1: 1 protiv Odre, a Klanjec je na gostovanju kod Slunja odigrao 2 : 2. Na ljestvici Golubovec  je sa 12 bodova četvrti, Mladost sa 10 bodova peta, Klanjec sa 8 bodova osmi, Tondach i Stubica su sa po 7 bodova na jedanaestom i dvanaestom mjestu, a Straža je sa 4 boda četrnaesta.

U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi odigrano je jučer peto kolo. Evo rezultata: Oštrc – Ivančica 0 : 5, Oroslavje – Jedinstvo 1 : 0, Omladinac – Matija Gubec 2 : 2,  Inkop – Lobor 3 : 0  i  Mladost MB – Rudar DZ 1 : 0. Pregrada – Rudar Mihovljan 3 : 0, bez borbe,  jer  gostujuća ekipa nije stigla na utakmicu. Na ljestvici sa po 13 bodova vode Pregrada i Oroslavje, treći Inkop ima 12 bodova, četvrta Ivančica 11, peti Rudar DZ 9,  šesta Mladost MB i sedmi Oštrc po 7 bodova, osmo Jedinstvo 5, deveti Lobor 3, deseti Omladinac i jedanaesti Matija Gubec po 2 boda i zadnji je Rudar M bez bodova.

U jučerašnjem petom kolu Druge županijske nogometne  lige postignuti su ovi rezultati: Zagorec VT – Radoboj 2 : 0,  Mladost Belec – Đalski 1 : 2, Toplice – Desinić 2 : 2 i Sloga -Vatrogasac 1 : 0. Slobodan je bio Milengrad. Usprkos porazu, na prvom mjestu je i dalje Mladost iz Belca sa 9 bodova, drugi je Zagorec VT sa 8, treći Đalski i četvrta Sloga imaju po 7 bodova, peti Milengrad i šesti Desinić po 5, sedme Toplice i osmi vatrogasac po 4 boda i zadnji je Radoboj s 0 bodova.