U zaostaloj utakmici 12. kola Premijer lige košarkaši Zaboka sinoć su na domaćem terenu izgubili od Zadra sa 71 : 88. Zabok se dobro držao u prvom poluvremenu koje je završilo s prednošću gostiju od samo jednog koša. Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini koju su Zadrani dobili sa 17 razlike i tu prednost uspješno zadržali do kraja. Najefikasniji u momčadi Zaboka su bili Jure Gunjina s 19, Antonio Črnjević sa 17 i  Lukša Buljević s 14 koševa. Ovom pobjedom Zadar se ponovo vratio na vrh ljestvice. Ima 28 bodova. Zabok se s novim bodom sa zadnjeg popeo na 10. mjesto, s tim da ima i dvije utakmice manje. Ima 18 bodova, odnosno 5 pobjeda i 8 poraza u 13 utakmica. U idućem redovnom 16. kolu Zabok sljedeće subote, 8. siječnja, dočekuje Cibonu, trenutno trećeplasiranu ekipu.