Košarkaši Zaboka u 30. kolu Premijer lige su gostovali kod Osijeka i pobijedili sa 76 : 67. Osijek je dobio prvu četvrtinu sa 5 koševa prednosti, no Zabok je već na početku druge četvrtine preuzeo vodstvo koje nije ispuštao do kraja. Domaći košarkaši nekoliko puta su se približili na minimalan zaostatak, no preokret nisu uspjeli napraviti, tako da je Zabok ostvario sigurnu pobjedu. U zabočkoj momčadi najefikasniji je bio Worku sa 22 poena i 7 skokova. U ostalim susretima ovoga kola Zadar je pobijedio Goricu 73: 64, Furnir ekipu Sonik Puntamike sa 83 : 70, Alkar je izgubio od Škrljeva 81 : 82, a Hermes Analitica od Šibenke 96 : 103. Utakmica Splita i Cibone se igra večeras. Na nepotpunoj ljestvici, jer ima još nekoliko odgođenih utakmica, vodi Zadar sa 54 boda, druga je Cibona sa 53, treći Split sa 49. Četvrta Gorica ima 48 bodova, peto Škrljevo 44. Šesti je Zabok sa 43 boda, odnosno omjerom 13 pobjeda – 17 poraza. Isti broj bodova, ali omjer 15 – 13 i dvije utakmice manje ima i sedmi Sonik Puntamika. Osma Šibenka ima 41 bod, deveti Osijek 40, deseti Alkar 39, jedanaesti Furnir 37 i zadnja Hermes Analitica ima 34 boda. U idućem kolu Zabok u subotu od 19 sati na svojem parketu dočekuje ekipu Šibenke.