Košarkaši Zaboka su u 20. kolu Premijer lige postigli četvrtu pobjedu u nizu. Na svojem parketu su ugostili ekipu Splita i pobijedili sa 92 : 88. Zabočani su vodili tijekom većeg dijela susreta, u jednom su trenutku imali i 17 koševa prednosti, no igrači Splita su polako sustizali rezultat, pet minuta prije kraja su uspjeli izjednačiti, nakon toga čak i povesti, ali su u samom finišu utakmice Zabočani imali više koncentracije i došli do vrijedne pobjede. Najviše koševa za Zabok, 29, je postigao Eyassu Worku, kapetan Antonio Črnjević je dodao 16, posebno su važni bili njegovi koševi u završnici utakmice, a Patrik Jambrović je upisao 14 poena. U ostalim susretima ovoga kola Šibenka je bila bolja od Osijeka sa 94 : 86, Zadar je savladao ekipu Dubrave Furnira sa 93 : 84, Alkar je kod kuće izgubio od Škrljeva 65 : 66, a Gorica je pobijedila Sonik Puntamiku sa 103 : 61. Cibona i Hermes Analitica igraju u četvrtak. Na nepotpunoj ljestvici vodi Zadar sa 36 bodova, druga je Gorica sa 33, treći Split sa 31 bodom, a Zabok je četvrti sa 30 bodova odnosno omjerom 10 pobjeda – 10 poraza. U idućem 21. kolu Premijer lige Zabok je u petak od 18 sati domaćin Šibenki, no prije toga, ove srijede na svojem parketu u četvrtini finala Kupa Krešimira Ćosića igra protiv Dubrave Furnira. Utakmica počinje u 18 i 30.