U 12. kolu Druge malonogometne lige – zapad igrači MNK Jesenje sinoć su u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina protiv Bjelovara odigrali neriješeno 4:4. Bjelovar je u 20. minuti vodio sa 4:0, no domaći igrači su se u nastavku trgnuli i do kraja utakmice uspjeli izjednačiti, golovima Artića, Hanžića, Švaljeka i Boronjeka. U ostalim susretima ovoga kola Lošinj je izgubio od Futsala Pula 4:14, Siscia od Novog Marofa 1:7, Veruda je pobijedila Rab s 15:1, a Otočac je bio bolji od Futsala Gorica s 8:5. Na prvenstvenoj ljestvici vodi Futsal Pula s 27 bodova, druga je Veruda s 25, treći Novi Marof s 24 boda. Četvrti Futsal Gorica ima 19 bodova, peti Bjelovar 17, šesti Otočac 11, sedmo Jesenje 9, osma Siscia 6 bodova, deveti Rab je bez bodova, a zadnji Lošinj ima minus jedan bod. U idućem, 13. kolu Jesenje gostuje kod Lošinja.