U Četvrtoj nogometnoj ligi – središte, Podskupina A, zabočka Mladost je  na gostovanju u Odranskom Obrežu pobijedila vodeći Dinamo sa 3 : 0, a Straža je kod kuće sa 1 : 0 pobijedila Zagreb. Golove za Mladost protiv Dinama su postigli Deak u 11., Krajačić u 59. i Vedriš u 72. minuti, a jedini gol u pobjedi Straže protiv Zagreba je postigao Janžek u 84. minuti. Tondach je kod Blata odigrao 0:0, a  Stubica je izgubila 2 : 3 kod zadnjeg Slunja, iako je vodila  2 : 0 golovima Čekolja u 17. i Drempetića u 34. minuti. Stubičani su igrali znatno oslabljeni,  otputovali sa na utakmicu  sa samo  11 igrača, a igralo je i više juniora. Inače, ovo je prva  pobjeda Slunja u prvenstvu. Zagorski derbi između Klanjca i Golubovca nije odigran zbog korone kod igrača Golubovca. U ostalim susretima ovoga kola: Duga Resa- Brezovica 1 : 3, Prečko – Špansko 1 : 2 i Odra –  Polet Sveta Klara 2 : 1. Vodeći Dinamo Odranski Obrež ima 31 bod, drugi Golubovec 30, ali i  susret manje, treća Brezovica ima 26 bodova.  Četvrta zabočka  Mladost  ima 25 bodova,  peto Prečko 21, šesti Zagreb 20, sedmo Blato 19, osma Odra 18, deveti Tondach 17 bodova i susret manje, deseti Polet Sveta Klara i jedanaesto Špansko imaju po15 bodova,  dvanaesta Straža 13 i utakmicu  manje,  trinaesta Stubica 12 bodova,  četrnaesti Klanjec 11 bodova i susret manje, petnaesta Duga Resa 8 bodova i šesnaesti Slunj 5 bodova. U idućem  14. kolu, predzadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva u subotu od 13 i 30 Tondach gostuje kod Brezovice, a Straža kod Španskog dok u nedjelju od 10 sati  u zagorskom derbiju u Zaboku igraju Mladost i Klanjec, a od 13 i 30 Golubovec dočekuje Odru, a Stubica je domaćin Blatu.