U 15. kolu Treće nogometne lige – središte krapinski Zagorec je na svojem terenu sa 2 : 1 pobijedio Trnje, a Gaj iz Mača je na gostovanju kod HAŠK-a izgubio 0 : 1. U Krapini je Zagorec poveo golom Majcenića već u 4. minuti, gosti su izjednačili u 60., a pobjednički gol za Krapince je postigao Smrekar u 70. minuti s 11 metara.  Vodeći Zagorec je ovom pobjedom svoju prednost pred drugoplasiranom ekipom Dugog Sela povećao na  pet bodova, obzirom da je Dugo Selo u ovom kolu odigralo 1 : 1 protiv Kurilovca, i ako u sljedećem kolu pobijedi na gostovanju kod HAŠK-a kolo prije kraja će osigurati naslov jesenskog prvaka. Evo i ostalih rezultata ovoga kola: Lukavec – Bistra 0 : 5, Mladost Petrinja – Ravnice 0 : 0,  Maksimir – Segesta 6 : 0, Ponikve – Karlovac 1 : 1 i Trešnjevka – Vrbovec također 1 : 1. Utakmica između Lučkog i Vrapča se igra 4. prosinca.  Vodeći Zagorec  ima 36 bodova, drugoplasirano Dugo Selo 31,  treći Gaj 26. Četvrto Trnje ima 25 bodova,  peto Lučko, šesti HAŠK i sedmi Vrbovec po 24 boda, Lučko i susret manje. Osmi Karlovac ima 23 boda, deveta Bistra 22, deseto Vrapče i jedanaesti Kurilovec imaju po 21 bod, Vrapče i utakmicu manje, dvanaesti Maksimir i trinaeste Ravnice  po 20 bodova, četrnaesti Lukavec 14, petnaesta Trešnjevka 13 bodova, šesnaesta Segesta 9, sedamnaesta Mladost Petrinja 8 i osamnaeste Ponikve 6 bodova. U  idućem, predzadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva Zagorec  u subotu od 14 sati gostuje kod HAŠK- a,  a Gaj na svojem terenu  u nedjelju od 11 sati igra protiv Vrbovca.