Košarkaši Zaboka ugostili su u 32. kolu Favbet Premijer lige Dubrovnik i pobijedili 72:66. Utakmica je bila vrlo izjednačena. Zabok je prvu četvrtinu dobio sa šest koševa prednosti, ali na poluvrijeme odlazi samo s pola koša. Ista je prednost na ulasku u četvrtu četvrtinu u kojoj Zabok na kraju rješava utakmicu u svoju korist. Igrači Zaboka imali su vrlo ujednačeni učinak pa su po 12 koševa postigli Lukša Buljević, Emil Savić i Nickolas Neal, a deset Antonio Sikirić i Bruno Rebić. Još su igrali Alkar-Dinamo Zagreb 79:100, Bosco-Šibenka 82:99 i Škrljevo-Cibona 94:86. Danas igraju Zadar-Split i Dubrava-Cedevita Junior. Na ljestvici vodi Zadar s omjerom od 29 pobjeda i dva poraza uz utakmicu manje. Zabok je osigurao šesto mjesto s omjerom od 17 pobjeda i 15 poraza i s njega će ući u play off. U sljedećem kolu, koje je ujedno i posljednje prije play offa, Zabok će gostovati kod Dinama u Zagrebu.