Vijesti

“Klanječki dani – opet smo vani” uz druženje, glazbu, dječji program i pripremu vinskog gulaša

U sklopu manifestacije „Klanječki dani – opet smo vani“ danas (subota) će se održati druženje i natjecanje 17 ekipa klanječkih udruga u pripremi vinskog gulaša. Od 16 i 30 na Trgu Antuna Mihanovića kreće program polaznika vrtića i učenika osnovne škole, a u parkiću Kuće Klajn od 17 sati predstava Kazališta Smješko „Medo i kuna, policajci u akciji“. Slijedi radionica za male i velike Likovne udruge Oton Iveković i program dječjih animatora. Na natjecanju u pripremanju vinskog gulaša, ekipe će ocjenjivati chef Tomislav Špiček, gastro kritičar Radovan Marčić i gradonačelnik Zlatko Brlek. Proglašenje pobjednika i besplatne degustacije očekuju se oko 18 sati. Za dobro raspoloženje pobrinut će se Savski valovi.

Posljednje vijesti