Vijesti

Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica prikupilo 71 dozu krvi na akciji u Oroslavju

Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica organiziralo je jučer akciju dobrovoljnog darivanja krvi u Oroslavju. Pristupila su ukupno 74 potencijalna darivatelja, a prikupljena je 71 doza krvi. Krv je darivalo 48 muškaraca i 23 žene. Po prvi puta krv su darivali Kristina Halaman iz Zaboka, Marta Šešerko iz Gornje Stubice i Jelena Ljubić iz Oroslavja. Gradsko društvo zahvaljuje svima na odazivu i iskazanoj humanosti.

Posljednje vijesti