Gradsko društvo Crvenog križa Zabok započelo je jučer novi ciklus akcija dobrovoljnog darivanja krvi. Na akciji u Zaboku pristupilo je 90 potencijalnih darivatelja, a prikupljene su 83 doze krvi. Po prvi puta krv su darivali Stjepan Šimunić i Jelena Zajec Gorički. Akciji su se priključili i stotkaši, pa je Željko Filipec 117. put darovao krv, Milan Horvat 116. put i Radovan Martinić 102. put. Iz Gradskog društva upućuju zahvalu svim darivateljima i pozivaju na nastavak akcija, već danas u Zelenoj dvorani u Zaboku do 18 sati.
BROJ PREGLEDA: 220


