I ove godine zlatarski osnovci, učenici trećih razreda idu na ljetovanje i školu plivanja u Nerezine u Mali Lošinj. Gradonačelnica Jasenka Auguštan Pentek rekla je kako je već sedmu godinu zaredom, u suradnji s Gradskim objektima Vrbovec, omogućuju učenicima Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar i Osnovne škole Belec da provedu 10 nezaboravnih dana na moru – učeći plivati, družeći se i stvarajući uspomene za cijeli život. Grad sufinancira 50 % troškova roditeljima, a djeci iz obitelji slabijeg imovinskog stanja u cijelosti financira ljetovanje Ovim projektom mališanima omogućuju sigurno, kvalitetno i sadržajno ljeto, jer svako dijete zaslužuje more, znanje i bezbrižno djetinjstvo.
BROJ PREGLEDA: 297


