U Svetom Martinu na Muri održano je Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu na kojem su nastupili i zagorski klubovi. Među seniorima na četiri kilometara prvo mjesto osvojio je Atletski klub Karlovac. Atletski klub Zabok bio je peti u sastavu Nikola Špoljar, David Posavec i Marko Gorički. Atletski klub Rudolf Perešin Gornja Stubica osvojio je deveto mjesto, a nastupili su Neven Čorko, Bruno Kos i Karlo Dimec. Trkački klub Maraton Krapina zauzeo je 15. mjesto, a trčali su Jakov Friščić, Vjeran Skupnjak i Miljenko Hršak. U utrci seniorki na četiri kilometra, prvakinje su članice Atletskog kluba Agram. Atletski klub Zabok u sastavu Jelena Bedeniković, Sanja Loborec i Inga Sadaić osvojio je deveto, a Trkački klub Maraton Krapina u sastavu Lorena Leskovar, Ema Crnek i Kristina Šeligo deseto mjesto. Kadetkinje su trčale na dva kilometra, a ekipa Rudolfa Perešina u sastavu Helena Dinjar, Dora Carek i Laura Benko osvojila je 11. mjesto. Kod kadeta je Maraton Krapina bio deveti u sastavu Juraj Skupnjak, Luka Kranjčec i Dorian Čavužić. U utrci mlađih kadeta na kilometar i pol, Rudolf Perešin osvojio je sedmo mjesto u sastavu Ivan Jakšić, Petar Lešković i Martin Poldrugač, dok su kadetkinje bile osme u sastavu Marta Haus, Silvija Jakšić i Vita Glavač-Šipek. Atletski klub Zabok u konkurenciji kadeta osvojio je 11. mjesto u sastavu Blaž Grabušić, Mihael Lisica i Matej Marković. U ukupnom poretku 28 klubova, kod muških je Zabok bio 13., Rudolf Perešin 14., a Maraton Krapina 18. Kod žena je među 23 kluba, Rudolf Perešin bio 14., Zabok 20., a Maraton Krapina 21. U ukupnom ekipnom poretku 29 klubova, Rudolf Perešin je 10., Zabok 14., a Maraton Krapina 22.