Na zagrebačkom Sljemenu održana je tradicionalna 9. skijaška utrka Ministarstva unutarnjih poslova. Na utrci koju je organizirala Policijska akademija u suradnji sa Zagrebačkim skijaškim savezom sudjelovalo je 32 natjecatelja, a zbog epidemiološke situacije ove godine na sljemenskom Crvenom spustu nije bilo natjecatelja iz drugih zemalja već su natjecatelji bili redom djelatnici MUP-a. Natjecatelji i natjecateljice odvozili su po dvije vožnje veleslaloma, a u drugi krug od ukupno 32 natjecatelja ušlo je njih 27. I ovaj puta istaknuli su se policijski službenici PU krapinsko-zagorske. Najbolji od policijskih službenika, prvi koji je ušao u cilj bio je Dominik Ravančić policijski službenik prometne policije Krapina. Ivica Petek policijski službenik protueksplozijske zaštite je zauzeo sedmo mjesto i  Damjan Vešligaj načelnik Postaje granične policije Macelj zauzeo je 13 mjesto.