Zagorski borkinje i borci nastupili su prošlog vikenda na Internacionalnom kickboxing kupu „Glina Open 2024.“. Nastupilo je ukupno 235 boraca iz 37 klubova, iz četiri države, a održano je ukupno 315 startova. Od članova Kickboxing kluba Krapina Timotej Kukovačec osvojio je dva prva i jedno drugo mjesto, dok je Katarina Jug osvojila jedno prvo i jedno drugo mjesto. Adela Kunštek stigla je do dva druga mjesta, a Jakov Varjačić bio je drugi i treći. Drugo mjesto u svojim kategorijama osvojili su još Magdalena Cesarec, Ileana Kukovačec, Karmen Tandarić i Luka Štrok. Antonela Kunštek osvojila je dva treća mjesta, a treći su bili i Karlo Tandarić te Danijel Horvat. Od članova Kickboxing kluba Ninja iz Zaboka, prva mjesto u svojim kategorijama osvojili su Mateja Balija, Gabrijel Latin i Leonardo Čvek, koji je ujedno proglašen i najboljim borcem u disciplini kick light. Do trećeg mjesta stigli su Emerik Šafranko i Nika Juriša. Od članova Bušida iz Svetog Križa Začretja, Hana Mikulec i Manuela Mladić osvojile su treće mjesto.

Treba odmah najaviti i da Kickboxing klub Ninja Zabok u subotu, zajedno s Hrvatskim kickboxing savezom te uz pomoć Grada Zaboka organizira Prventstvo Hrvatske u kickboxing disciplini light contact za starije kadete, juniore i seniore u Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku. Početak natjecanje je u 10 sati.