U trećem kolu Treće nogometne lige – središte, Zagorec je u Krapini pobijedio Mladost iz Petrinje 4:0. Istaknuo se s tri postignuta gola Matija Smrekar. Pogađao je u 20. minuti, u 37. iz jedanaesterca te u 74. minuti. U strijelce se upisao i Matej Hoić koji je u 59. minuti realizirao drugi jedanaesterac za Zagorec. Mačanski Gaj poražen je na gostovanju kod Karlovca 4:0. Dva puta je za domaćine pogađao Čakarić te Olmo i Marinić. U ostalim utakmicama Segesta-Kurilovec 1:1, Vrbovec-Ravnice 1:0, Vrapče-Trešnjevka 3:0, Bistra-Dugo Selo 0:2, Trnje-Ponikve 2:0, HAŠK-Maksimir 1:1 i Lukavec-Lučko 1:0. Zagorec je prvi na ljestvici s maksimalnih devet bodova. Gaj je na četvrtom mjestu sa šest osvojenih bodova.