U Drugoj nogometnoj ligi igralo se 6. kolo. Zagorec je u Krapini ugostio Međimurje i odigrao 1:1. Zagorec je poveo golom Smrekara u 42. minuti, a bez pobjede je ostao dvije minute prije kraja kada je Kuqi izjednačio iz jedanaesterca. U ostalim utakmicama: Dugo Selo-Sesvete 0:2, Mladost Ždralovi-Belišće 2:0, Trnje-Opatija 2:0, Jadran Poreč-Marsonija 3:2, Grobničan-Jadran Ploče 0:1, Osijek II-Zrinski Jurjevac 4:2 i Hrvace-Bjelovar 0:3. Na ljestvivi vodi Jadran Ploče sa 16 bodova. Zagorec je trenutno sedmi sa osam osvojenih bodova. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod vodećeg Jadrana u Pločama.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 6. kolo. Gaj je u Maču bio domaćin Ravnicama s kojima je odigrao 1:1. Gosti su poveli u 16. minuti golom Kesića, a bod Gaju donio je Radić golom u 74. minuti. Još ranije u tjednu, Bistra je gostovala kod Trešnjevke i izgubila 1:0. U ostalim utakmicama: Dinamo Odranski Obrež-Samobor 2:0, Ponikve-Maksimir 1:0, Mladost Petrinja-Karlovac 1:1, HAŠK-Segesta 1:5, Lukavec-Lučko 0:2, Kurilovec-Vrbovec 0:3 i Sava Strmec-Vrapče 1:1. Na ljestvici vodi Vrapče s 14 bodova. Bistra i Gaj su jedanaesti i dvanaesti sa po sedam bodova. U sljedećem kolu Gaj gostuje kod Maksimira, a Bistra će biti domaćin Mladosti iz Petrinje.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, igralo se 3. kolo. Pregrada je gostovala kod Sesvetskog Kraljevca i pobijedila 5:1. Četiri gola postigla je Andreja Šćukanec-Hopinski, a jedan Lana Stanković. U ostalim utakmicama: Vrčevo Glavica-Istra 1:2, Župa dubrovačka Čibača-Gorica 0:11 i Frankopan-Neretva 0:6. Na ljestvici vode Neretva, Gorica i Pregrada s devet osvojenih bodova. U sljedećem kolu Pregrada će ugostiti sisački Frankopan.

U 6. kolu Četvrte nogometne lige Središte – skupina A, u zagorskom derbiju u Humu na Sutli, Klanjec je pobijedio Stražu 2:1. Gosti su poveli golovima Pavlinića u 2. i Drčića iz jedanaesterca u 22. minuti. Jedvaj je smanjio u 31. minuti, ali se rezultat do kraja utakmice više nije mijenjao. Tondach je u derbiju kola ugostio Prečko i pobijedio 1:0, golom Merlina iz jedanaesterca u 84. minuti. Stubica je ugostila Odru i odigrala 2:2. Stubica je povela golovima Drempetića iz jedanaesterca u 38. minuti i Petira u 49. No, gosti su uspjeli izjednačiti i stići do boda. Golubovec i Špansko odigrali su 0:0. Rudar je u Dubravi Zabočkoj pobijedio Polet iz Svete Klare 7:2. Tri gola postigao je Rhadi, a po jednog Videk, Bakek, Gregurić i Tisanić. Zabočka Mladost gostovala je kod Brezovice i izgubila 3:1 uz gol Košćaka. Još su igrali Blato-Sesvetski Kraljevec 1:0 i Zagreb-Vojnić 0:0. Na ljestvici vodi Golubovec sa 16 bodova, a Tondach je drugi s 13. Klanjec je osmi s osam bodova. Jedanaesta Mladost i dvanaesta Straža imaju po šest, četrnaesti Rudar pet, a petnaesta Stubica četiri. U sljedećem kolu dva su zagorska derbija. U Zaboku će se sastati Mladost i Stubica, a u Klanjcu igraju Klanjec i Tondach. Straža će gostovati kod Odre, Rudar kod Vojnića, a Golubovec kod Sesvetskog Kraljevca.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 5. kolo. Rudar Mihovljan-Lobor 1:1, Jedinstvo-Oroslavje 5:1, Ivančica-Mladost Marija Bistrica 2:2, Zagorec Veliko Trgovišće-Pregrada 1:1, Sloga-Inkop 4:1 i Oštrc-Matija Gubec 5:1. Na ljestvici vodi Oštrc s 11 bodova. Druga Pregrada i treće Jedinstvo imaju po deset, a četvrta Ivančica i peti Zagorec po osam. Šesta je Sloga sa sedam bodova, a sedma Mladost sa šest. Osmi Lobor, deveti Rudar i deseto Oroslavje imaju po pet bodova. Jedanaesti je Inkop s četiri boda, a posljednji dvanaesti Matija Gubec s jednim bodom. U sljedećem kolu igraju: Matija Gubec-Lobor, Oštrc-Sloga, Inkop-Zagorec Veliko Trgovišće, Pregrada-Ivančica, Mladost Marija Bistrica-Jedinstvo i Oroslavje-Rudar Mihovljan.

U 2. Zagorskoj nogometnoj ligi također se igralo 5. kolo. Omladinac-Desinić 0:1, Mladost Belec-Toplice 5:2, Radoboj-Milengrad 3:1 i Đalski-Vatrogasac 1:4. Na ljestvici vodi Desinić s 15 bodova ispred Radoboja koji ima 13. Treća je Mladost s devet, četvrti Đalski sa sedam, peti Vatrogasac sa šest, šeste Toplice s četiri, sedmi Omladinac s dva i posljednji osmi Milengrad s jednim bodom. U sljedećem kolu sastaju se: Mladost Belec-Toplice, Radoboj-Milengrad, Đalski-Vatrogasac i Omladinac-Desinić.

U Jedinstvenoj nogometnoj ligi zagrebačke županije na rasporedu je bilo 7. kolo. Dinamo Jakovlje gostovao je kod Klokočevca i izgubio 5:0. U ostalim utakmicama: Jaska Vinogradar-Strmec Bedenica 2:0, Vatrogasac Zdenci Brdovečki-Rakov Potok 1:0, Bregana-Zrinski Farkaševec 1:2, Turopoljac Kuće-Mladost Obrezina 1:2, Meštrica Gornja Lomnica-Sloga Križ 1:0, Lomnica-Kupa Pokupsko 2:2 i Polet Buševec-Klas Mićevec 5:0. Na ljestvici vodi Jaska Vinogradar s 21 bodom. Dinamo je na četrnaestom mjestu s pet bodova. U sljedećem kolu Dinamo će u Jakovlju ugostiti Polet iz Buševca.

I u 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 7. kolo. Susjedski derbi u Luki odigrali su Mladost i Vrh, a domaći su slavili 3:0. Pušća je gostovala kod Mladosti u Kraju Donjem i odigrala 3:3. Još su igrali: Dinamo Okić-Bestovje 3:0, Novaki-Savski Marof 1:2, Mladost Klinča Sela-Samoborski Otok 3:1, Sloga Suza Orešje-Krašić 3:1 i BSK Brdovec-Sava Drenje Brdovečko 0:3. Na ljestvici vodi Sava s 21 bodom ispred Pušće koja ima 19. Vrh je šesti s 13 bodova, a Mladost deseta sa sedam. U sljedećem kolu Vrh je domaćin Novakima, a Pušća BSK-u. Mladost Luka gostuje kod Samoborskog Otoka.