U 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Središte igralo se 20. kolo. Krapinski Zagorec gostovao je u Petrinji kod Mladosti, a utakmica je završena 1:1. Zagorec je u vodstvo doveo Okechukwu u 7. minuti, a domaći su izjednačili u nadoknadi prvog poluvremena. Bistra je gostovala u Dugom Selu i izgubila 3:1. Jedini gol za Bistru postigao je Lučak. Gaj je u Maču dočekao Karlovac. Gosti su pobijedili 1:2, a gol za Gaj postigao je Cvrtila. Inače, oba gola Karlovac je postigao iz jedanaesteraca, a općenita ocjena onih koji su gledali utakmicu je da je suđenje bilo izrazito loše. Zbog svega su danas iz Nogometnog kluba Gaj uputili oštar protest povjereniku za natjecanje, povjereniku za suđenje i tajniku Nogometnog saveza Zagreb. U ostalim utakmicama Kurilovec-Segesta 1:1, Ravnice-Vrbovec 2:1, Trešnjevka-Vrapče 3:4, Ponikve-Trnje 1:2, Maksimir-HAŠK 1:0 i Lučko-Lukavec 1:0. Na ljestvici vodi Zagorec s 49 bodova, ispred Dugog Sela koje ima 38. Gaj je ostao na 33 osvojena boda i porazom se spustio na sedmo mjesto. Bistra je dvanaesta s 23 boda. U sljedećem kolu Zagorec dočekuje Maksimir, a Bistra Trešnjevku. Gaj ide na gostovanje kod Lučkog.