Košarkaši Zaboka došli su do prve pobjede u HT Premijer ligi. U utakmici 5. kola slavili su protiv Bosca nakon produžetaka 94:87. Zabok je dobro otvorio utakmicu i poveo nakon prve četvrtine šest razlike, ali zapravo cijelo vrijeme utakmica je bila neizvjesna. Tako se na poluvrijeme otišlo sa samo dva koša prednosti za Zabok. Treću četvrtinu dobiva Bosco i u posljednju gosti ulaze s plus dva. Neizvjesno ostaje do samog kraja. Garrett dovodi Zabok u vodstvo osam desetinki prije kraja, ali Matić uspijeva u tako kratkom vremenu pogoditi za izjednačenje 81:81 i odlazi se u produžetak. Zabok se stabilizirao u produžetku i na kraju slavio 94:87. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Jarvis Garret s 29 koševa i devet asistencija. U ostalim utakmicama: Alkar-Šibenka 63:86, Zadar-Furnir 92:71, Cedevita Junior-Split 87:62, Dinamo Zagreb-Škrljevo 75:68 i Gorica-Cibona 82:108. Na ljestvici vode Cibona i Zadar s devet bodova, Zabok je jedanaesti sa šest bodova. U sljedećem kolu koje se igra već u srijedu, Zabok gostuje kod Cibone.