U 2. kolu HT Premijer ligi košarkaša u Ligi za ostanak, Zabok je gostovao u Zagrebu kod Dinama, gdje je poražen 79:75. Dinamo je odlično otvorio utakmicu i u jednom trenutku došao do 18 koševa prednosti. No, Zabok se nakon toga trgnuo i malo po malo smanjivao razliku. Ušlo se tako u neizvjesnu završnicu u kojoj su se obje momčadi u posljednjoj četvrtini izmjenjivale u vodstvu. No, u posljednjoj minuti domaći su mirniji i dolaze do bodova. Zabok je ponovno predvodio Marko Perović s 29 koševa i osam skokova. Još su igrali Gorica-Alkar 92:81 i Škrljevo-Bosco 91:80. Dinamo je zadržao prvo mjesto na ljestvici s 33 boda. Zabok je na pretposljednjem petom mjestu s 30 bodova. U sljedećem kolu Zabok će već u srijedu u svojoj dvorani ugostiti Škrljevo.