Počeo je drugi dio natjecanja u HT Premijer ligi košarkaša, koja je podijeljena u Ligu za prvaka i Ligu za ostanak. Košarkaši Zaboka nastavljaju natjecanje u Ligi za ostanak, a u prvom kolu ugostili su Goricu i izgubili 86:77. Od početka utakmice poveli su gosti i držali prednost, koja je u prvom poluvremenu došla i do +13, ali je se na poluvrijeme otišlo s pola koša prednosti Gorice. U trećoj četvrtini Zabok je kratko poveo, ali Gorica ponovno okreće i dolazi do prednosti od 13 koševa. Zabok se ponovno pokušava vratiti u posljednjoj četvrtini. Stiže na zaostatak od dva koša, ali to je bilo sve. Gorica se bolje snašla u neizvjesnoj završnici i odnijela bodove iz Zaboka. Važni su to bodovi i svaki će biti neizmjerno važan jer je svih šest ekipa smješteno u samo dva boda razlike. Najefikasniji kod Zaboka bio je Marko Perović s 21 košem. Još su igrali Alkar-Bosco 72:80 i Dinamo Zagreb-Škrljevo 70:85. Na ljestvici vodi Dinamo s 31 bodom, a Zabok je pao na posljednje šesto mjesto s 29 bodova. U sljedećem kolu Zabok gostuje kod Dinama u Zagrebu.