Košarkaši Zaboka u 13. kolu HT Premijer lige ugostili su zagrebački Furnir. Zabok se nadao nastavku pozitivne serije, no Furnir je na kraju slavio 65:61. Gosti su poveli na početku utakmice, ali je Zabok rezultat okrenuo u svoju korist u drugoj četvrtini te na poluvrijeme otišao s dva koša prednosti. Zabok u posljednju četvrtinu ulazi s pet koševa prednosti, no u neizvjesnoj završnici bolje se snalazi Furnir i dolazi do pobjede. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Luka Tomas koji je postigao 13 koševa. Lukša Buljević ubacio je 12, a Antonio Črnjević 11 koševa. Na ljestvici vode Cibona i Split s 23 boda, ali Cibona ima utakmicu manje. Zabok je ostao na devetom mjestu sa 16 bodova. Zabok već u srijedu čeka gostovanje kod Alkara u Sinju.