Košarkaši Zaboka slavili su na gostovanju u Sinju kod Alkara 87:81 nakon produžetaka u utakmici 14. kola HT Premijer lige. Zabok je dobio prvu četvrtinu s dva koša razlike, ali Alkar okreće u drugoj i na poluvrijeme odlazi s pet koševa prednosti. U trećoj četvrtini ponovno je prednost na strani Zaboka, iako samo pola koša. U posljednjoj minuti Črnjević je pogodio za 75:75, a Alkar nije iskoristio zadnji napad i otišlo se u produžetke. Tu se bolje snašao Zabok i upisao vrlo vrijedna dva boda. Najbolji u redovima Zaboka bio je Marko Perović sa 17 koševa i čak 15 skokova, a 17 koševa također je upisao i Luka Tomas. Na čelu ljestvice su Cibona i Zadar s 24 boda i utakmicom manje. Zabok je ostao deveti, ali se izjednačio s osmim Alkarom na 18 bodova.