U 6. kolu HT Premijer lige, Lige za ostanak, košarkaši Zaboka gostovali su kod Gorice i pobijedili nakon produžetka 93:88. Zabok je dosta loše odigrao prvo poluvrijeme u kojem je u jednom trenutku zaostajao i 17 koševa. U drugom poluvremenu Zabok se vraća i odličnom završnicom osigurava produžetak, nakon što je regularni dio utakmice završio 72:72. U vrlo efikasnom produžetku Zabok je bio miran, iskoristio svoje prilike i došao do vrlo važne pobjede. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Robert Glasper s 37 koševa. Još su igrali Bosco-Alkar 84:78 i Škrljevo-Dinamo 69:55. Na ljestvici vodi Dinamo s 39 bodova, a Zabok se popeo na treću poziciju s 37. No i dalje je sve jako zgusnuto na ljestvici jer posljednje Škrljevo ima samo bod manje od Zaboka. U sljedećem kolu Zabok će ugostiti Dinamo.