Košarkaši Zaboka napravili su veliko iznenađenje i u utakmici 15. kola Favbet Premijer lige pobijedili na gostovanju u Zagrebu Cibonu 89:83. Zabok je dobro otvorio utakmicu i vodio dobar dio prve četvrtine, ali je Cibona na mali odmor otišla s pola koša prednosti. U drugoj četvrtini igra se izjednačeno, a sada Zabok na odmor ide s dva koša prednosti. U trećoj četvrtini Zabok počinje graditi uvjerljiviju prednost i u posljednjih deset minuta ulazi s devet koševa prednosti. Sve pokušaje Cibone da okrene rezultat, Zabok uspješno odbija i dolazi do velike pobjede. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Dino Cinac s 31 košem, a odlično je odigrao i kapetan Antonio Črnjević koji je postigao 19 koševa i imao osam skokova i osam asistencija. Ovom pobjedom Zabok je popravio svoj omjer na šest pobjeda i devet poraza i zadržao sedmo mjesto na ljestvici. Vodi Zadar s 14 pobjeda i jednim porazom.