U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 20. kolo. Zagorec je u Krapini ugostio Bistru i pod vodstvom novog trenera Tihomira Šeperca upisao pobjedu 2:0. Majcenić je bio strijelac u 19. minuti, a Korytskyi u 67. I kod Tondacha je došlo do promjene na klupi. Ekipu je poveo Mario Čehulić, iako u službenom zapisniku stoji ime Franje Pužina. U Bedekovčinu je stigao Kurilovec, a utakmica je završila podjelom bodova 1:1. Poveli su gosti golom Blagoeva u 14. minuti, a izjednačio je Usmiani u 22. U Maču je Gaj ugostio HAŠK i iznenađujuće izgubio 1:0. U ostalim utakmicama Dinamo Odranski Obrež-Zelina 1:1, Segesta-Lukavec 4:1, Maksimir-Samobor 3:0, Vrapče-Sava Strmec 2:0, Lučko-Trešnjevka 3:0 i Ponikve-Mladost Petrinja 4:0. Na ljestvici vodi Segesta s 42 boda. Gaj je četvrti s 36, Zagorec 11. s 25, Bistra 15. s 20 i Tondach posljednji 18. s 14 bodova. U sljedećem kolu Tondach će ugostiti Lučko, a Bistra Segestu. Gaj gostuje kod Trešnjevke, a Zagorec kod Samobora.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A, na rasporedu je bilo 18. kolo. Golubovec je na gostovanju kod Sesvetskog Kraljevca izgubio 2:0. Straža je u Humu na Sutli ugostila Devetku i odigrala 2:2. Humčani su poveli golovima Janžeka u 10. i Rodriguesa u 16. minuti. Devetka se vraća u drugom poluvremenu i golovima Miličića u 49. i Barbarića u 63. minuti stiže do boda. Zabočka Mladost je gostovala kod Odre i pobjedom 3:0, ponovno se vratila na vrh ljestvice. Mladost je povela u 15. minuti golom Durevića. Povisio je Smrekar u 33., da bi konačnih 3:0 postavio Drempetić iz jedanaesterca u 67. minuti. Ivančica je u Zlatar Bistrici ugostila Ilovac, a gosti su slavili s minimalnih 1:0. Rudar je u Dubravi Zabočkoj izgubio od Ravnica 4:0. Još su igrali Prečko-Špansko 1:0, Brezovica-Blato 2:2 i Polet Sveta-Klara-Zagreb 3:1. Na ljestvici vodi Mladost s 40 bodova. Druge Ravnice i treći Golubovec imaju po 39. Rudar je 12. s 19, Straža pretposljednja 15. s 11, a Ivančica posljednja 16. s devet bodova. U sljedećem kolu Straža će ugostiti Sesvetski Kraljevec, dok će Rudar gostovati kod Devetke, Mladost kod Brezovice, Ivančica kod Blata i Golubovec kod Ilovca.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 15. kolo. Mladost Marija Bistrica-Inkop 3:2, Radoboj-Jedinstvo 1:1, Pregrada-Klanjec 0:1, Zagorec Veliko Trgovišće-Oroslavje 0:1 i Stubica-Oštrc 4:1. Na ljestvici vodi Klanjec s 38 bodova. Drugi je Inkop s 25, treći Oštrc s 23, četvrta Pregrada s 21. Peta Stubica, šesto Oroslavje i sedma Mladost Marija Bistrica imaju po 20 bodova. Osmo je Jedinstvo sa 17, dok pretposljednji deveti Zagorec Veliko Trgovišće i posljednji deseti Radoboj imaju po 14 bodova. U sljedećem kolu sastaju se Inkop-Stubica, Oštrc-Zagorec Veliko Trgovišće, Oroslavje-Pregrada, Klanjec-Radoboj i Jedinstvo-Mladost Marija Bistrica.

U 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo 13. kolo. Sloga-Desinić 9:3, Mladost Belec-Đalski 1:1, Milengrad-Matija Gubec 0:10, Vatrogasac-Rudar Mihovljan 5:2 i Lobor-Omladinac 1:1. Slobodne su bile Toplice. Vodeći je Matija Gubec s 28 bodova ispred Vatrogasca koji ima 25. Treća je Sloga s 22, četvrta Mladost Belec s 20, peti Rudar Mihovljan s 19. Šesti Lobor i sedmi Desinić imaju po 15 bodova. Osmi je Đalski s 13, devete Toplice s 11, pretposljednji deseti Milengrad s devet i posljednji 11. Omladinac s pet bodova. U sljedećem kolu igraju Omladinac-Sloga, Desinić-Vatrogasac, Rudar Mihovljen-Milengrad, Matija Gubec-Mladost Belec i Đalski-Toplice. Slobodan je Lobor.

Utakmicama 14. kola nastavljeno je natjecanje u 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad. Vrh-Zdrančina 4:1, Pušća-Kupinec 7:0, Mladost Kraj Donji-Mladost Luka 2:1, Krašić-Croatia Pojatno 3:0, Sveta Jana-Dinamo Jakovlje 1:2, BSK Brdovec-Mladost Okić Klinča Sela 3:3 i Pribić-Savski Marof 2:1. Na vrhu ljestvice su s 35 bodova izjednačeni Pušća, Mladost Kraj Donji i Vrh. Dinamo Jakovlje je peti s 26 bodova, Mladost Luka šesta s 25 i Croatia Pojatno 11. s osam bodova. U sljedećem kolu Dinamo će u Jakovlju ugostiti BSK, Croatia u Pojatnom Pribić, a Mladost u Luki Svetu Janu. Vrh gostuje kod Krašića, a Pušća kod Mladosti Okić u Klinča Selima.