U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte igralo se 20. kolo. Bedekovčina je kao domaćin svladala Metalac 2 iz Zagreba 32:26. Domaći su stekli prednost već na početku i održavali je do poluvremena na koje su otišli s četiri gola prednosti. U nastavku gosti se gosti uspijevaju nekoliko puta približiti na gol zaostatka, ali Bedekovčina dobro igra u završnici i dolazi do pobjede. Najefikasniji u redovima Bedekovčine bio je Dejan Končić s 11 golova, a Karlo Jurina dodao je devet. Još su igrali Trnje-ZG Dubrava 25:28, Maksimir Pastela 2-Moslavac 29:31, Silent-Polet 32:40 i Odema-Sloga Križ Novoselec 28:30, dok utakmica PPD Zagreba 2 i Zagorice nije odigrana. Na ljestvici vodi PPD Zagreb 2 s 34 boda. Bedekovčina je šesta s 22 osvojena boda. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Zagorice u Velikoj Gorici.