Vijesti

Višeslav Botica drugi, a Vito Domić četvrti na Pojedinačnom kadetskom prvenstvu Hrvatske u šahu

Višeslav Botica (Foto: Šahovski klub Oroslavje / Facebook)

U Trogiru je održano Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske u šahu. Odlične rezultate postigli su članovi Šahovskog kluba Oroslavje. U kategoriji do 15 godina Višeslav Botica osvojio je drugo mjesto, dok je Vito Domić bio četvrti, kao najbolji igrač 2011. godišta. U kategoriji do 13 godina, Dominik Bezjak iz Šahovskog kluba Pregrada osvojio je 12. mjesto. U kategoriji do 11 godina prvak Hrvatske je Matija Barbarić, član splitskog Mornara koji u kadetskoj ligi nastupa za Šahovski klub Oroslavje.

Posljednje vijesti