U Makarskoj je odigrano 21. Dvoransko prvenstvo veterana Hrvatskog nogometnog saveza za 2024. godinu. Nastupile su čak 54 veteranske ekipe, a među njima i sedam zagorskih klubova. Krapinski Zagorec kao prvak županije igrao je u glavnom dijelu turnira, a Stubica, Oroslavje, Klanjec, Radoboj, Inkop i Jedinstvo u pozivnom. Nakon utakmica po skupinama, Zagorec se plasirao izravno u osminu finala, a dalje u natjecanje u šesnaestinu finala prošli su još Oroslavje i Klanjec. Tu je Oroslavje s 2:0 pobijedilo Nedelišće, a Klanjec je s 2:0 poražen od GOŠK Kaštela. U osmini finala Zagorec u lutriji penala ispada od Neretve iz Metkovića. Nakon regularnog dijela bilo je 0:0, a nakon penala 2:1 za Metkovce. Oroslavje je s 1:0 pobijedilo Veterane Zaprešića. U četvrtfinalu je nakon Zagorca, Neretva bila kobna i za Oroslavje pobijedivši 3:1. Prvak Hrvatske postale su Bilice koje su u finalu s 1:0 pobijedile Dubrovnik.