Članovi zabočkog Olimpa predvođeni trenerom Ivicom Androićem nastupali su proteklog vikenda na Plivačkom mitingu ZPK na bazenu Utrina u Zagrebu. Ukupno se natjecalo više od 300 plivačica i plivača iz 24 hrvatska i slovenska kluba u kategorijama seniora, juniora i mlađih juniora. U konkurenciji seniora, Vili Sivec osvojio je jedno prvo i jedno treće mjesto. Kod juniora, Petar Pavalić bio je dva puta prvi i dva puta drugi. Patrik Erceg osvojio je jedno drugo i jedno treće mjesto. Kod mlađih juniora Leon Novak osvojio je jedno treće mjesto. U konkurenciji mlađih juniorki ponovno se istaknula Jana Pavalić koja je osvojila četiri prva mjesta te je ujedno isplivala najvrijedniji rezultat u svojoj kategoriji. Emma Horvat osvojila je jedno prvo i jedno drugo mjesto. Medalju je osvojila i juniorska štafeta 4×50 metara mješovito u sastavu Petar Pavalić, Patrik Erceg, Jana Pavalić i Vanja Bartol, koja je bila druga.