U središtu Konjščine na javnim površinama, u cilju unapređenja vizualnog identiteta i kvalitete života, posađeno je više od 100 novih sadnica ukrasnog grmlja i drveća. Ovaj projekt nastavak je ozelenjavanja javnih površina, u skladu s urbanističkim planiranjem. Sadnju su obavili djelatnici Komunalca Konjščine. Jedan od prioriteta će i dalje biti urbanističko planiranje, najavila je načelnica Anita Curiš Krok, pa nakon promjene Prostornog plana, upućuje Općinskom vijeću prijedlog za izradu Urbanističkog plana uređenja centra, čime će se omogućiti još bolje i funkcionalnije uređenje središta Konjščine i stvaranje održivog, zelenog i ugodnog prostora za sve mještane.

BROJ PREGLEDA: 64


