Nogometno igralište u Pregradi zasjalo je u novo ruhu. Na inicijativu Mjesnog odbora Pregrada i uz podršku brojnih donatora i volonera, podignuta je tribina za dodatnih pola metra te je postavljeno 200 novih zeleno-bijelih sjedalica. Uz to su obnovljeni betonski nosači te je postavljena staza od recikliranih dasaka. Igralište je dobilo i veliki semafor, uređeno je parkiralište, kao i električne instalacije i rasvjeta. Klub je dobio i novi laptop koji će služiti za vođenje zapisnika kod organizacije utakmica. Iz kluba su uputili zahvalu svim tvrtkama, donatorima i volonterima koji su omogućili ove radove na igralištu, taman pred početak nove sezone.

BROJ PREGLEDA: 76


