Nakon uspješno izvedene premijere predstave Svoga tela gospodar u Mariji Bistrici, glumci i članovi Udruge umirovljenika Marija Bistrica pripremaju novu izvedbu za publiku stubičkog kraja. Predstava će biti izvedena sutra, u velikoj dvorani tvrtke Salvus, Toplička 100, u Donjoj Stubici. Pozivaju se svi umirovljenici i ostali zainteresirani građani da dođu i uživaju u ovoj popularnoj kazališnoj predstavi. Ulaz na predstavu koja počinje u 19 sati je besplatan za sve posjetitelje.

BROJ PREGLEDA: 91


