Udruga invalida Donja Stubica prigodnim je programom obilježila 32. međunarodni susret i hodočašće osoba s invaliditetom. Marija Bistrica je tako ove godine bila domaćin udrugama i društvima iz gotovo svih krajeva Hrvatske. Pozdravili su ih načelnik Općine Marija Bistrica Josip Milički, predsjednik Udruge invalida Donja Stubica Andrija Pikec te predsjednik Društva osoba s invaliditetom Varaždin Ivan Vujec. Nakon obilaska Svetišta i otvorenja susreta sudionici su održali sportska natjecanja u visećoj kuglani, pikadu i igri nabaci krug. Susretu je nazočila i županijska pročelnica Martina Gregurović Šanjug. Rekla je kako Krapinsko-zagorska županija već niz godina podupire djelovanje Udruge invalida Donja Stubica i održavanje ovog susreta. Istaknula je i kako donjostubička Udruga invalida u svojoj sredini čini vrlo plemenite i vrijedne stvari ne samo za svoje članove, već i za širu zajednicu.





