Učenici Osnovne škole Jakovlje otputovali su na ljetovanje u Selce. Ovo je sedma godina zaredom da se u suradnji roditelja, Gradskog društva Crvenog križa Zaprešić i Općine Jakovlje djeci omogućava ljetovanje. Uz stručno vodstvo, za djecu će biti organizirane kreativne radionice, zabavne večeri, sportska natjecanja i škola plivanja. U sedam dana ljetovanja, djeci je osiguran puni pansion, nadzor i zdravstvena skrb. Ljetovanje u Centru za edukaciju, odmor i rekreaciju Selce je organizirano temeljem ugovora Općine Jakovlje i Gradskog društva Crvenog križa Zaprešić.
BROJ PREGLEDA: 155


