Na području Zagorskih Sela u tijeku je realizacija vrlo važnog, kapitalnog projekta, radovi na državnoj cesti DC 229 koji se provode očekivanim tempom, istaknula je za Radio Stubicu načelnica Ksenija Krivec Jurak. „Do kraja godine očekujemo da će u potpunosti biti završen projekt koji je vrijedan 3 milijuna eura i izrazito je važan za stanovništvo cijele općine u Zagorskim Selima”, istaknula je načelnica. Osvrnula se i na realizaciju jednog manjeg projekta, „U suradnji s Komunalnim društvom Zelenjak uredili smo unutrašnjost mrtvačnice u Poljani Sutlanskoj. Radi se o manjem ali dosta bitnom projektu s obzirom da smo kompletnu unutrašnjost rekonstruirali i preuredili. Tu je vrijednost projekta 5 tisuća eura”, istaknula je Ksenija Krivec Jurak.


