Vijesti

U Zagorskim Selima poklone dobilo sedam novorođenih beba

U sklopu Dana općine Zagorska Sela, načelnica Ksenija Krivec Jurak priredila je prijem za novorođene i njihove roditelje. Ukupno je poklonima darivala sedam beba, tri djevojčice i četiri dječaka. Općina novorođenima dodjeljuje jednokratnu novčanu pomoć i to za prvo dijete u iznosu od 500 eura, za drugo dijete 800 eura, za blizance, treće dijete i svako sljedeće dijete po 1000 eura. Mališani su od Općine dobili i poklon bon te božićni kaktus, a Društvo naša djeca Zagorska Sela poklonilo im je plišanu igračku medvjedića i besplatnu članarinu za jednu godinu. Načelnica Krivec Jurak nije krila oduševljenje jer kako je rekla djeca su veselje i sreća svake obitelji, pa tako i sredine u kojoj žive. Poželjela im je sretno odrastanje i puno uspjeha u život.

Posljednje vijesti