Vijesti

U Oroslavju održana šahovska simultanka s građanima

U sklopu proslave Dana grada, u Oroslavju je održana šahovska simultanka u kojoj su građani zaigrali protiv najuspješnijih mladih šahista, Olivera Kukasa i Roka Jakovića. Mladi šahisti igrali su protiv 22 protivnika, ali nitko od njih nije uspio izvući ni „remi”. Prije same igre, u ime organizatora, okupljene su pozdravili predsjednik Šahovskog kluba Oroslavje Miroslav Jaković i gradonačelnik Viktor Šimunić koji je izrazio nadu da će ova simultanka prerasti u tradiciju.

Posljednje vijesti