Vijesti

U Mariji Bistrici održana tribina o ženama u politici

U Mariji Bistrici je održana tribina „Žene i politika – muško ženski pogled na politiku. Na tribini su sudjelovali istaknute političarke i istaknuti političari iz više političkih stranaka s područja Krapinsko-zagorske županije, članice Poduzetničkog kluba žena KZŽ te učenici srednjih škola, a svi zajedno su raspravljali o razlozima i mogućnostima dodatnog uključivanja žena u politiku. Jako je dobro što ove tribine o ženama u politici kruže županijom, a posebno me veseli da je danas s nama i značajan broj muškaraca. Mislim da se najbolje odluke donose upravo u sinergiji muškog i ženskog pogleda te vjerujem da ćemo danas imati zanimljivu i konstruktivnu raspravu”, naglasila je na samom zamjenica župana Petek. Javnu tribinu su organizirali Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Krapinsko-zagorske županije Kulturno-informativna scena – Poduzetnički klub žena i ZIP portal, zajedno s Općinom Marija Bistrica kao suorganizatorom.  “

Posljednje vijesti