Vijesti

U Donjoj Stubici nastavlja se uređenje nogostupa

U Gradu Donja Stubica ugovoren je nastavak radova na zadnjoj fazi izgradnje nogostupa u Dubravačkoj ulici. Kako je za Radio Stubicu istaknuo gradonačelnik Nikola Gospočić na zahtjev građana krenut će se i u rekonstrukciju nogostupa koji već postoje. „Prvo krećemo s rekonstrukcijom nogostupa u Kolodvorskoj ulici, prvih 105 metara je već ugovoreno i ove godine će se rekonstruirati ta prva faza”, istaknuo je gradonačelnik Gospočić. Dodao je i kako su provedeni postupci javne nabave za one komunalne aktivnosti koje kreću nakon prestanka rada zimske službe. „Kreće krpanje rupa na cestama, kopanje kanala, uređenje nerazvrstanih, neasfaltiranih puteva kamenim materijalom”, rekao je gradonačelnik te je izrazio nada kako neće doći do većih poremećaja u cijenama i da će se poslovi uspješno završiti do kraja godine

Posljednje vijesti

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.